Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu. Važinėtis vasarą ar keliauti saugiai tikisi kiekvienas vairuotojas. Tačiau ne kiekvienas stengiasi, kad jų automobilių padangos vasaros sezonui atitiktų techninius reikalavimus maksimaliam saugumui išlaikyti. Todėl vasarinės padangos internetu gali būti geriausias išsigelbėjimas perkant naujas automobiliui.

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Padangų ekspertai Beepunkt.lt spėlioja, kodėl kai kurie vairuotojai taip rizikuoja ir vasaros sezonu važinėja sudilusiomis padangomis ar net žieminėmis. Greičiausiai taupumas žmones veda prie tokių rizikingų sprendimų, todėl skuba pranešti, kad perkantys naujas vasarines padangas internetu Beepunkt.lt gaus nuolaidas, pasiruoš vasarai pigiau. Kone didžiausio vasarinių padangų asortimento internetu specialistai siūlo nerizikuoti nei savo, nei kitų eismo dalyvių sveikata.

Bėdos galinčios atsirasti dėl techniškai netvarkingų vasarinių padangų

Vasara yra tas metas, kai iš savo garažų automobilius išvaro net ir tie, kurie visą žiemą vaikščiojo pėsčiomis. Todėl padaugėjus eismo dalyvių keliuose atsiranda ir didesnis avaringumas. Jei auto įvykiai miestuose atsiranda dėl neatidžių vairuotojų elgesio. Tai užmiestyje ar kaimo vietovėse galima patekti į nelaimingą auto įvykį dėl vasarinių padangų techninės būklės. Sudilusios vasarinės padangos ypač kelia grėsmę, jei lyjant lietui važiuojama esant nedideliam protektoriaus gyliui. Mažėjantis vasarinių padangų protektoriaus gylis iš padangų išstumia vis mažiau vandens. Todėl gausiai lyjant atsiranda rizika išslysti už kelio ribų ant kelio susikaupus daugiau vandens. Todėl besiruošiantiems vasarai naudinga žinoti, kad vasarinių padangų protektoriaus gylio riba yra 1,6mm. Ekspertai rekomenduoja vasarines padangas pasikeisti protektoriaus vasarinių padangų gyliui likus net 2mm, Taip užtikrinsite didesnį saugumą. Todėl sudilus padangoms ir pasiekus šias ribas rekomenduojama padangas pasikeisti į naujas. Tai padaryti rekomenduojama internetu, nes vasarines padangas įsigysite pigiau.

Internetu vasarinės padangos – pigiau

Suprantama vairuotojų padėti, kad kiekvienas ieško savo automobiliui geriausių ir tinkamiausių, bet tuo pačiu nenori ir nepermokėti. Kadangi vasarinėmis padangomis internetu prekiauja nemažai prekybinių platformų Beepunkt.lt iš jų išsiskiria būtent kainomis. Vasarinės padangos Beepunkt.lt parduotuvėje-  internetu yra siūlomos mažesnėmis kainomis norint išlaikyti maksimalią konkurenciją internetinėje erdvėje. Todėl ieškanti vasaros sezonui padangų savo automobiliui tikrai ras tinkamiausias su maksimalia kokybe ir žinoma – pigiau.

Nesvarbu kokių matmenų padangų vasarai internetu ieškote: R15, R16, R17, R18, R19 ar kitokio diametro, Beepunkt.lt rasite tai ko ieškote bet kokiu laiku, dieną, metų laiku.