Temos Archyvai: Įranga

Kam naudojamos nuotekų talpos?

Kam naudojamos nuotekų talpos? Talpos nuotekoms yra gaminamos ir tuomet kasamos po žeme ten, kur nėra nutiesta miesto kanalizacija. Šio įrenginio dėka buitinės nuotekos prieš patekdamos į aplinką yra išvalomos ir taip apsaugoma gamta nuo papildomų taršos šaltinių. Tad prie kiekvieno namo, kur nėra nutiesta miesto kanalizacija turi būti įrengtos nuotekų talpos, kurios kauptų ir išvalytų nešvarumus.

Kam naudojamos nuotekų talpos

Ar gaminamos talpyklos yra tik nuotekų talpos ir skirtos tik buitinių nuotekų valymui?

Tikrai ne. Polietileno talpyklos taip pat gali būti naudojamos ir kaupti bei laikyti vandenį, na pavyzdžiui talpyklos fontanams. Šio tipo talpos yra naudojamos kaip rezervuaras fontano vandeniui laikyti. Taip pat polietileno talpos gali būti naudojamos ir kaip geriamojo vandens laikymo talpykla. Tik šiuo atveju talpyklos liejamos iš baltų, sertifikuotų, higienos normas atitinkančių miltelių, kad vanduo būtų nepažeistas ir saugus naudoti. Taip pat vadinamosios „nuotekų talpos“ arba tiesiog talpos, gali būti panaudojamos ir kaip riebalų gaudyklės.

Šiuo atveju talpykla užkasama po žeme ten, kur kartu su nuotekomis patenka daug riebalų arba kitos rūšies aliejų arba tokiose vietose kaip restoranai, ligoninės, aliejaus ar muilo gamyklose ir panašiai. Na ir galiausiai talpos gali būti naudojamos ir kaip naftos skirtuvai. Požeminė talpa statoma po degalinėmis, automobilių stovėjimo aikštelėmis ir panašiose vietose, kur galimas naftos produktų nutekėjimas lietaus pagalba į dirvožemį. Tad akivaizdu, koks platus yra nuotekų talpos panaudojimas vis skirtingais atvejais su skirtingai įrengta elektronika bei mechanizmu viduje.

Vandens valymo įrenginiai ir didžiausi jų privalumai

Kadangi valyti nuotekas yra privaloma ir neišvengiama, o to nedarant gresia baudos, tad pagal tam tikrus įstatymus žmonės privalo įsirengti nuotekų įrenginius ir valyti savo nuotekas. Vandens valymo įrenginiai paprastai kasami po žeme ir matomas tik dangtis, tad labai patogus sprendimas, kai nesinori sugadinti kraštovaizdžio, vejos, augalų. Kitas privalumas – įrenginys veikia labai tyliai ir neskleidžia jokio papildomo triukšmo, o juk nei vienas nenorime drumsti savo tylos namuose. Taip pat vandens valymo įrenginiai yra ilgaamžiai. Kadangi jie gaminami iš polietileno, tad talpyklos naudojimo laikas yra labai ilgas, na o vidiniams mechanizmams ir elektronikai taikoma 10 metų garantija, tad įrenginys yra ilgalaikė investicija.

Dar vienas dalykas, dėl ko vandens valymo įrenginiai yra teisingas sprendimas – jie neskleidžia nemalonių kvapų. Kadangi aptarnavimas atliekamas kartą arba du kartus per metus, tad jei teisingas įrenginys yra prižiūrimas, paprastai jis neskleidžia jokių nemalonių kvapų. Tad valymo įrenginiai yra tylaus veikimo, neskleidžiantys nemalonaus kvapo, patikimi, ekonomiški, nes vartoja nedaug elektros energijos, ilgaamžiai dėl polietileninio korpuso ir ilgametės garantijos, saugantys gamtą, nedarkantys kraštovaizdžio, kokybiški ir patogiai bei lengvai aptarnaujami.

Straipsniu talpinimas

Vandens filtrai – geriausias techninis sprendimas

Vandens filtrai yra svarbus įrankis kokybės gerinimui. Kokybiškas vanduo yra kiekvienos buities tikslas, todėl vandens filtravimo sistemos yra geriausias pasirinkimas. Filtruotas vanduo atgauna spalvą, pagerinamos skonio bei kvapo savybės.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Vandens filtravimo sistemos yra skirtingų rūšių bei pajėgumų. Daugelį buityje tenkina Brita filtrai, tačiau ne visus. Nors vandens filtras Brita užtikrina vandens kokybę, filtravimo pajėgumas tenkina ne visus buities vartotojus. Nepakankamas filtruoto vandens kiekis veda prie alternatyvių sprendimų, kuriuos efektyviai patenkina Pureaquafilter.lt filtrai. Pureaquafilter.lt vandens filtrai yra parenkami individualiai, pagal kiekvieno vartotojo vandens suvartojimą per mėnesį, savaitę, dieną ar valandą. Todėl švarus ir puikaus skonio vanduo bus tiekiamas į namus norimu efektyvumu. Tereikia nustatyti vandens kokybę, atlikti tyrimą ir sužinoti, kurie filtrai yra naudingiausi Jums individualiai.

 • Mechaniniai vandens valymo įrenginiai skirti pirminiam filtravimui. Kai iš vandens yra pašalinamos stambios netirpios bei neištirpusios organinės medžiagos;
 • Nugeležinimui Pureaquafilter.lt specialistų rekomenduojamos filtravimo sistemos pašalina geležį, atstato skaidrumą, skonį bei panaikina nemalonius kvapus;
 • Nukalkinimo ar kitaip vadinami minkštinimo filtrai yra skirti buitinės technikos, ypač naudojamų buitinių boilerių apsaugai. Kietas vanduo generuoja daug kalkių nuosėdų, todėl kaitinimo elementai pasidengia kalkių sluoksniu ir dažnai genda. Minkštinimo filtrai yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti techniką nuo dažno remonto;
 • Filtrai skalbimo mašinoms, dušinėms – garantuoja švarų ir minkšta vandenį, prausimosi ar skalbimo procesas bus efektyvus, lengvas, leidžiantis sutaupyti naudojamas priemones, energiją.

Švarus ir kokybiškas vanduo

Švaraus vandens neatsisako nė viena buitis. Nors dažnoje galima rasti naudojamus Brita filtrus, didesnį poreikį turinčioje galima rasti efektyvius Pureaquafilter.lt. Kadangi daugelis renkasi vandens kokybę, svarbu užtikrinti ir filtravimo kiekybę, ko nepajėgūs buitiniai filtrai Brita. Pureaquafilter.lt gali pasiūlyti vandens kokybės nustatymo paslaugą, filtrų parinkimą pagal pajėgumą, sumontuoti juos ir atlikti nuolatinę jų priežiūrą. Tad visą filtrų naudojimo laikotarpį filtravimo sistemos veiks sklandžiai, bus prižiūrimos ir leis be perstojo naudotis švariu bei kokybišku vandeniu.

Taigi, vandens kokybės paieškos baigiasi vandens filtrus įsigijus ir susimontavus namuose, biure, pramonės objekte/

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Vandens filtrai biurui – naudinga informacija

Vandens filtrai biurui yra naudingas sprendimas visais atvejais. Biuras, kuris turi daug darbuotojų stengiasi pagerinti jų darbo aplinką. Vienas iš galimų patogumų yra vandens sistemos – filtrai biurui.

Vandens filtrai biurui

vandens filtrai biurui

Sutikite, kad dideli biurai sunaudoja nemažai geriamo vandens. Tačiau kai kuriems tenka išspręsti ir tam tikras problemas. Ne visi vandens šaltiniai leidžia išgauti kokybišką vandenį. Todėl naudoti vandenį iš krano ne visuose biuruose yra naudinga. Ir su tokiomis problemomis susidūrusiems įmonių biurams į pagalba skuba įmonės siūlančios vandens gaminimo sistemas. Vandens filtrai biurui ltaqua.lt yra geriausias sprendimas siekiant pagerinti vandens kokybę ir biuro darbuotojus užtikrinti geras darbo sąlygas.

Viena sistema keičia kelias

ltaqua.lt specialistai turi ilgametę patirtį, todėl bet kokiam biurui turi ką pasiūlyti. Nekokybiškas vanduo biure veda prie naudojamos technikos dažno gedimo, vandens kaitinimo elementai pasidengia kalkių sluoksniu. Tam, kad biuro darbuotojų darbo vieta taptų dar kokybiškesnė, ltaqua.lt siūlo vandens gaminimo sistemas, kurios gali pakeisti kelis naudojamus aparatus. Vandens filtrai biure gamina kelių rūšių vandenį.

 • Šaltą;
 • Kambario temperatūros;
 • Šiltą;
 • Karštą;

Karštas vanduo biure turi ypač didelę paklausą. Esant intensyviai darbo dienai biure, daugelis darbuotojų yra pripratę pasidaryti sau ir kolegoms kavos ar užsiplikyti arbatos. Kadangi dideliame biure, mažas 2 ar net 3 litrų vandens virdulys gali būti per mažas, ltaqua.lt siūlo rinktis Aqua White vandens įrenginius su filtrais. Šios filtrų sistemos tinka ne tik namams, maisto gaminimo įmonėms, bet ir biurui.

Keturių pakopų vandens filtravimas

Siekiant užtikrinti kokybiško vandens tiekimą biure, ltaqua.lt teikia pasiūlymą sistemai, kurioje vanduo yra valomas specialiais filtrais, keturiomis pakopomis.

 1.  Speciali polipropileno putų filtras sulaiko vandenyje atsiradusias mechanines daleles, tokias kaip smėlis, smulkūs akmenukai, dumblas, vamzdyno rūdys ir kt.
 2. Antras filtras yra iš anglies, jis sulaiko chloro ir organinius junginius vandenyje;
 3. Trečio vandens filtro biurui pagalba yra kone didžiausia. Pavojų kelia ne tik tai kas pastebima vandenyje, kenksmingiausios yra įvairios bakterijos, virusai ir ištirpusios vandenyje kenksmingos medžiagos, sunkieji metalai. Membrana sulaiko iki 98 procentų šių medžiagų, todėl biuro darbuotojai gali jaustis saugūs;
 4. Kitas anglies filtras iš anglies granulių pašalina iš vandens likusias dujas, pagerina ko skonį ir kvapą.

 Vandens kokybė

Jei norite kokybiško vandens biure, ltaqua.lt gali atlikti ir vandens tyrimą. Gavus rezultatus galima pereiti prie vandens filtravimo ir gaminimo sistemos pasirinkimo. Todėl kilus klausimams visada konsultuokitės, kad vandens filtra biurui būtų parinkti geriausi.

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt