Temos Archyvai: Buitis

Kam naudojamos nuotekų talpos?

Kam naudojamos nuotekų talpos? Talpos nuotekoms yra gaminamos ir tuomet kasamos po žeme ten, kur nėra nutiesta miesto kanalizacija. Šio įrenginio dėka buitinės nuotekos prieš patekdamos į aplinką yra išvalomos ir taip apsaugoma gamta nuo papildomų taršos šaltinių. Tad prie kiekvieno namo, kur nėra nutiesta miesto kanalizacija turi būti įrengtos nuotekų talpos, kurios kauptų ir išvalytų nešvarumus.

Kam naudojamos nuotekų talpos

Ar gaminamos talpyklos yra tik nuotekų talpos ir skirtos tik buitinių nuotekų valymui?

Tikrai ne. Polietileno talpyklos taip pat gali būti naudojamos ir kaupti bei laikyti vandenį, na pavyzdžiui talpyklos fontanams. Šio tipo talpos yra naudojamos kaip rezervuaras fontano vandeniui laikyti. Taip pat polietileno talpos gali būti naudojamos ir kaip geriamojo vandens laikymo talpykla. Tik šiuo atveju talpyklos liejamos iš baltų, sertifikuotų, higienos normas atitinkančių miltelių, kad vanduo būtų nepažeistas ir saugus naudoti. Taip pat vadinamosios „nuotekų talpos“ arba tiesiog talpos, gali būti panaudojamos ir kaip riebalų gaudyklės.

Šiuo atveju talpykla užkasama po žeme ten, kur kartu su nuotekomis patenka daug riebalų arba kitos rūšies aliejų arba tokiose vietose kaip restoranai, ligoninės, aliejaus ar muilo gamyklose ir panašiai. Na ir galiausiai talpos gali būti naudojamos ir kaip naftos skirtuvai. Požeminė talpa statoma po degalinėmis, automobilių stovėjimo aikštelėmis ir panašiose vietose, kur galimas naftos produktų nutekėjimas lietaus pagalba į dirvožemį. Tad akivaizdu, koks platus yra nuotekų talpos panaudojimas vis skirtingais atvejais su skirtingai įrengta elektronika bei mechanizmu viduje.

Vandens valymo įrenginiai ir didžiausi jų privalumai

Kadangi valyti nuotekas yra privaloma ir neišvengiama, o to nedarant gresia baudos, tad pagal tam tikrus įstatymus žmonės privalo įsirengti nuotekų įrenginius ir valyti savo nuotekas. Vandens valymo įrenginiai paprastai kasami po žeme ir matomas tik dangtis, tad labai patogus sprendimas, kai nesinori sugadinti kraštovaizdžio, vejos, augalų. Kitas privalumas – įrenginys veikia labai tyliai ir neskleidžia jokio papildomo triukšmo, o juk nei vienas nenorime drumsti savo tylos namuose. Taip pat vandens valymo įrenginiai yra ilgaamžiai. Kadangi jie gaminami iš polietileno, tad talpyklos naudojimo laikas yra labai ilgas, na o vidiniams mechanizmams ir elektronikai taikoma 10 metų garantija, tad įrenginys yra ilgalaikė investicija.

Dar vienas dalykas, dėl ko vandens valymo įrenginiai yra teisingas sprendimas – jie neskleidžia nemalonių kvapų. Kadangi aptarnavimas atliekamas kartą arba du kartus per metus, tad jei teisingas įrenginys yra prižiūrimas, paprastai jis neskleidžia jokių nemalonių kvapų. Tad valymo įrenginiai yra tylaus veikimo, neskleidžiantys nemalonaus kvapo, patikimi, ekonomiški, nes vartoja nedaug elektros energijos, ilgaamžiai dėl polietileninio korpuso ir ilgametės garantijos, saugantys gamtą, nedarkantys kraštovaizdžio, kokybiški ir patogiai bei lengvai aptarnaujami.

Straipsniu talpinimas

Vandens filtrai – geriausias techninis sprendimas

Vandens filtrai yra svarbus įrankis kokybės gerinimui. Kokybiškas vanduo yra kiekvienos buities tikslas, todėl vandens filtravimo sistemos yra geriausias pasirinkimas. Filtruotas vanduo atgauna spalvą, pagerinamos skonio bei kvapo savybės.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Vandens filtravimo sistemos yra skirtingų rūšių bei pajėgumų. Daugelį buityje tenkina Brita filtrai, tačiau ne visus. Nors vandens filtras Brita užtikrina vandens kokybę, filtravimo pajėgumas tenkina ne visus buities vartotojus. Nepakankamas filtruoto vandens kiekis veda prie alternatyvių sprendimų, kuriuos efektyviai patenkina Pureaquafilter.lt filtrai. Pureaquafilter.lt vandens filtrai yra parenkami individualiai, pagal kiekvieno vartotojo vandens suvartojimą per mėnesį, savaitę, dieną ar valandą. Todėl švarus ir puikaus skonio vanduo bus tiekiamas į namus norimu efektyvumu. Tereikia nustatyti vandens kokybę, atlikti tyrimą ir sužinoti, kurie filtrai yra naudingiausi Jums individualiai.

 • Mechaniniai vandens valymo įrenginiai skirti pirminiam filtravimui. Kai iš vandens yra pašalinamos stambios netirpios bei neištirpusios organinės medžiagos;
 • Nugeležinimui Pureaquafilter.lt specialistų rekomenduojamos filtravimo sistemos pašalina geležį, atstato skaidrumą, skonį bei panaikina nemalonius kvapus;
 • Nukalkinimo ar kitaip vadinami minkštinimo filtrai yra skirti buitinės technikos, ypač naudojamų buitinių boilerių apsaugai. Kietas vanduo generuoja daug kalkių nuosėdų, todėl kaitinimo elementai pasidengia kalkių sluoksniu ir dažnai genda. Minkštinimo filtrai yra geriausias pasirinkimas norint apsaugoti techniką nuo dažno remonto;
 • Filtrai skalbimo mašinoms, dušinėms – garantuoja švarų ir minkšta vandenį, prausimosi ar skalbimo procesas bus efektyvus, lengvas, leidžiantis sutaupyti naudojamas priemones, energiją.

Švarus ir kokybiškas vanduo

Švaraus vandens neatsisako nė viena buitis. Nors dažnoje galima rasti naudojamus Brita filtrus, didesnį poreikį turinčioje galima rasti efektyvius Pureaquafilter.lt. Kadangi daugelis renkasi vandens kokybę, svarbu užtikrinti ir filtravimo kiekybę, ko nepajėgūs buitiniai filtrai Brita. Pureaquafilter.lt gali pasiūlyti vandens kokybės nustatymo paslaugą, filtrų parinkimą pagal pajėgumą, sumontuoti juos ir atlikti nuolatinę jų priežiūrą. Tad visą filtrų naudojimo laikotarpį filtravimo sistemos veiks sklandžiai, bus prižiūrimos ir leis be perstojo naudotis švariu bei kokybišku vandeniu.

Taigi, vandens kokybės paieškos baigiasi vandens filtrus įsigijus ir susimontavus namuose, biure, pramonės objekte/

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Faktai ir mitai – Forever produktai

Faktai ir mitai. Apie Forever produktus galima išgirsti nemažai. Kai kuriems šie produktai atrodo kokybiški ir nebrangūs, kiti mano, jog jie neverti dėmesio. Kaina neretai pirkėjams labai svarbu. Visgi, daugelis produktų gali išsiskirti aukšta kokybe, tačiau tuo pačiu ir brangia kaina. Kai kuriems atrodo, jog tokios prekės pirkti neapsimoka. Visgi, po šio straipsnio gali atrodyti kitaip. Reikia pagalvoti apie prekės sudėtį, naudą ir tuomet žiūrėti į kainą. Ekologiški produktai neretai kainuoja brangiau nei daugelis panašių prekių.

Faktai ir mitai

faktai ir mitai

Visgi, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog panašios prekės gali būti ne tik nenatūralios, bet ir nekokybiškos. Mokėti pigią kainą neretai neapsimoka, kadangi prekė nekokybiška. Kartais apsimoka pirkti rečiau, tačiau rinktis kokybiškus produktus, kurie išsiskiria aukšta kokybe. Apsimoka ne tik pasidomėti prekėmis, bet ir kitais dalykais. Kartais reikia išsamiai pasidomėti, kokias kainas siūlo skirtingi pardavėjai. Tokiu būdu galima nemažai sutaupyti. Kai kurie pardavėjai siūlo brangesnes kainas, nes nori uždirbti, o kiti siūlo kiek pigesnes. Faktas tas, jog Aloeproduktai.lt Forever produktai yra kokybiški ir natūralūs, todėl juos pasirinkti apsimoka ne ir sumokant daugiau. Visiškas mitas, jog neapsimoka pirkti brangių prekių. Kartais geriau skirti didesnę sumą tam, jog būtų galima įsigyti aukštos kokybės prekes ir mėgautis jų skoniu bei kokybe.

Kur galima įsigyti?

Jeigu nusprendėte, jog norite pirkti Forever produktus, tuomet turite atsargiai rinktis pardavėją. Kai kurie siūlo brangias kainas ir net nepasivargina parašyti išsamius prekių aprašymas. Pirkti reikia prekes, kurios nebrangios. Visgi, labai svarbu, jog parduotuvėje būtų siūlomos ne tik nebrangios prekės, bet ir išsamūs prekių aprašymai. Tokiu būdu galima rasti kokybiškas prekes ir nesijaudinti, jog prekės gali būti nekokybiškos. Naudinga atidžiai pasidomėti prekėmis ir rasti tai, ko reikia. Kartais reikia atidžiai perskaityti prekių aprašymus ir tuomet nuspręsti, ar prekę verta pirkti. Juk vien dėl to, kad prekė kokybiška nereiškia, jog ją reikia pirkti. Kai kurios prekės gali būti kokybiškos, tačiau jums visiškai netikti. Naudinga pasidomėti prekėmis ir rasti tai, kas būtų nebrangu ir kokybiška.

Ar saugu pirkti prekes internetinėse parduotuvėse?

Pirkti internetu nori daugelis, kadangi tai patogu. Ne tik labai patogu, bet ir nebrangu. Visgi, pirkti reikia atidžiai. Kartais pardavėjai siūlo brangesnes prekes arba pigią kainą ir neoriginalias prekes. Reikia atidžiai pasidomėti pardavėju, jog būtų galima juo pasitikėti ir pirkti prekes.

Didelis populiarumas Forever produktų atsirado būtent dėl aukštos kokybės. Todėl daugelis ją ir perka, ne kainą.

Kontaktai informacijai:

Rotušės a. 14, Alytus.

Telefonas: +370 (683) 76833

Skelbimukai.lt

Amway produktai – Lietuvoje

Amway produktai nėra naujiena lietuviams. Produktus tekdavo siųstis iš kitų šalių, laukti kol bus pristatyti į namus. Tačiau, nuo šiol, produktus galima įsigyti tiesiogiai ir mūsų šalyje. Produktų Amway  prekybą pradėjo Amerikanamuose.lt, todėl visos geriausios priemonės Jūsų namus pasieks vos per kelias dienas.

Amway produktai

amway produktai

51 veiklos metus skaičiuojanti sėkminga kompanija Amway savo produktais spėjo „užkariauti” jau 80 šalių. Amerikanamuose.lt Amway produktai bandys surasti ir savo vartotojus mūsų šalyje. Kadangi produktų grupių yra nemažai, nes kompanija yra pasirūpinusi kiekviena švaros priemone kiekvienai namų erdvei. Todėl susipažinti su keliomis jomis yra naudinga, jei nesate dar pažystami su Amway. Gal atrasite sau geriausią produktą.

Produktai namams

Nesvarbu kiek laiko praleidžiame darbe ar pas draugus, ankščiau ar vėliau grįžtame į namus. Savaitgaliai dažniausiai tampa namų tvarkymo laiku, todėl kokybiški produktai leidžia tai atlikti greičiau ir efektyviau. Ir šioje srityje Amway, savo produktais pasistengė įtikti kiekvienam vartotojui. Sukūrė produktus kiekvienai erdvei pagal poreikį.

 •  Indų plovimui – skirti produktai, kurie kurti pagal specialias formules. Indaplovių tabletės leidžia efektyviai išplauti indus automatinėje indų plovimo mašinoje pasirenkant vos 40 laipsnių vandens temperatūrą. Mėgstantiems indus plauti rankomis vartotojams Amway panaudojo patentuotą formulę, kuri skirta rankų nagų bei odos apsaugai. Todėl įsigiję šį produktą ne tik efektyviai išplausite indus, bet ir apsaugoti rankas nuo pažeidimų. Nerūdijančio plieno šveitimo priemonė padeda efektyviai išplaukti net ir labai prikepusius indus. Tad perkant visus produktus vienu metu sutaupote ne tik lėšų, bet ir brangaus laiko;
 • Efektyvios skalbimo priemonės leidžia palaikyti maksimalią rūbų švarą. Skystos ir koncentruotos priemonės tikrai suras savo vartotojus, kurie siekia maksimalių rezultatų išleidžiant mažiau. Produktų galima rasti tiek skystame pavidale, tiek milteliais. Todėl Amerikanamuose.lt pardavimų specialistai tiki, kad geriausius sau atrasite ir Jūs;
 • Efektyvūs paviršių valymo produktai abejingų nepalieka. Priemonės Amway kurtos skirtingoms erdvėms ne šiaip sau, bet su tikslu. Pavyzdžiui, virtuvės paviršiai dažnai pasidengia riebalų sluoksniu, todėl sutiksite, kad valikliu voniai nuvalyti jų nepavyks. Todėl virtuvei, voniai, WC, stiklams yra skurti atskiri produktai, kurie ir Amerikanamuose.lt Jūsų namus pasieks vos kelių dienų bėgyje;
 • Virtuvės ir stalo reikmenys – puodų ir peilių rinkiniai padės atsinaujinti kiekvienam, kuris ilgą laiką apie tai galvoja ir svarsto.

Kaip matote, produktų namams Amway iš Amerikanamuose.lt galima užsisakyti gan daug. Tai atveria galimybes taupiai nusipirkti bet kokius produktus bet kokiam individualiam poreikiui namuose.

Vandens filtrai biurui – naudinga informacija

Vandens filtrai biurui yra naudingas sprendimas visais atvejais. Biuras, kuris turi daug darbuotojų stengiasi pagerinti jų darbo aplinką. Vienas iš galimų patogumų yra vandens sistemos – filtrai biurui.

Vandens filtrai biurui

vandens filtrai biurui

Sutikite, kad dideli biurai sunaudoja nemažai geriamo vandens. Tačiau kai kuriems tenka išspręsti ir tam tikras problemas. Ne visi vandens šaltiniai leidžia išgauti kokybišką vandenį. Todėl naudoti vandenį iš krano ne visuose biuruose yra naudinga. Ir su tokiomis problemomis susidūrusiems įmonių biurams į pagalba skuba įmonės siūlančios vandens gaminimo sistemas. Vandens filtrai biurui ltaqua.lt yra geriausias sprendimas siekiant pagerinti vandens kokybę ir biuro darbuotojus užtikrinti geras darbo sąlygas.

Viena sistema keičia kelias

ltaqua.lt specialistai turi ilgametę patirtį, todėl bet kokiam biurui turi ką pasiūlyti. Nekokybiškas vanduo biure veda prie naudojamos technikos dažno gedimo, vandens kaitinimo elementai pasidengia kalkių sluoksniu. Tam, kad biuro darbuotojų darbo vieta taptų dar kokybiškesnė, ltaqua.lt siūlo vandens gaminimo sistemas, kurios gali pakeisti kelis naudojamus aparatus. Vandens filtrai biure gamina kelių rūšių vandenį.

 • Šaltą;
 • Kambario temperatūros;
 • Šiltą;
 • Karštą;

Karštas vanduo biure turi ypač didelę paklausą. Esant intensyviai darbo dienai biure, daugelis darbuotojų yra pripratę pasidaryti sau ir kolegoms kavos ar užsiplikyti arbatos. Kadangi dideliame biure, mažas 2 ar net 3 litrų vandens virdulys gali būti per mažas, ltaqua.lt siūlo rinktis Aqua White vandens įrenginius su filtrais. Šios filtrų sistemos tinka ne tik namams, maisto gaminimo įmonėms, bet ir biurui.

Keturių pakopų vandens filtravimas

Siekiant užtikrinti kokybiško vandens tiekimą biure, ltaqua.lt teikia pasiūlymą sistemai, kurioje vanduo yra valomas specialiais filtrais, keturiomis pakopomis.

 1.  Speciali polipropileno putų filtras sulaiko vandenyje atsiradusias mechanines daleles, tokias kaip smėlis, smulkūs akmenukai, dumblas, vamzdyno rūdys ir kt.
 2. Antras filtras yra iš anglies, jis sulaiko chloro ir organinius junginius vandenyje;
 3. Trečio vandens filtro biurui pagalba yra kone didžiausia. Pavojų kelia ne tik tai kas pastebima vandenyje, kenksmingiausios yra įvairios bakterijos, virusai ir ištirpusios vandenyje kenksmingos medžiagos, sunkieji metalai. Membrana sulaiko iki 98 procentų šių medžiagų, todėl biuro darbuotojai gali jaustis saugūs;
 4. Kitas anglies filtras iš anglies granulių pašalina iš vandens likusias dujas, pagerina ko skonį ir kvapą.

 Vandens kokybė

Jei norite kokybiško vandens biure, ltaqua.lt gali atlikti ir vandens tyrimą. Gavus rezultatus galima pereiti prie vandens filtravimo ir gaminimo sistemos pasirinkimo. Todėl kilus klausimams visada konsultuokitės, kad vandens filtra biurui būtų parinkti geriausi.

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt