Temos Archyvai: Auto

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu. Važinėtis vasarą ar keliauti saugiai tikisi kiekvienas vairuotojas. Tačiau ne kiekvienas stengiasi, kad jų automobilių padangos vasaros sezonui atitiktų techninius reikalavimus maksimaliam saugumui išlaikyti. Todėl vasarinės padangos internetu gali būti geriausias išsigelbėjimas perkant naujas automobiliui.

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Naujos vasarinės padangos automobiliams internetu

Padangų ekspertai Beepunkt.lt spėlioja, kodėl kai kurie vairuotojai taip rizikuoja ir vasaros sezonu važinėja sudilusiomis padangomis ar net žieminėmis. Greičiausiai taupumas žmones veda prie tokių rizikingų sprendimų, todėl skuba pranešti, kad perkantys naujas vasarines padangas internetu Beepunkt.lt gaus nuolaidas, pasiruoš vasarai pigiau. Kone didžiausio vasarinių padangų asortimento internetu specialistai siūlo nerizikuoti nei savo, nei kitų eismo dalyvių sveikata.

Bėdos galinčios atsirasti dėl techniškai netvarkingų vasarinių padangų

Vasara yra tas metas, kai iš savo garažų automobilius išvaro net ir tie, kurie visą žiemą vaikščiojo pėsčiomis. Todėl padaugėjus eismo dalyvių keliuose atsiranda ir didesnis avaringumas. Jei auto įvykiai miestuose atsiranda dėl neatidžių vairuotojų elgesio. Tai užmiestyje ar kaimo vietovėse galima patekti į nelaimingą auto įvykį dėl vasarinių padangų techninės būklės. Sudilusios vasarinės padangos ypač kelia grėsmę, jei lyjant lietui važiuojama esant nedideliam protektoriaus gyliui. Mažėjantis vasarinių padangų protektoriaus gylis iš padangų išstumia vis mažiau vandens. Todėl gausiai lyjant atsiranda rizika išslysti už kelio ribų ant kelio susikaupus daugiau vandens. Todėl besiruošiantiems vasarai naudinga žinoti, kad vasarinių padangų protektoriaus gylio riba yra 1,6mm. Ekspertai rekomenduoja vasarines padangas pasikeisti protektoriaus vasarinių padangų gyliui likus net 2mm, Taip užtikrinsite didesnį saugumą. Todėl sudilus padangoms ir pasiekus šias ribas rekomenduojama padangas pasikeisti į naujas. Tai padaryti rekomenduojama internetu, nes vasarines padangas įsigysite pigiau.

Internetu vasarinės padangos – pigiau

Suprantama vairuotojų padėti, kad kiekvienas ieško savo automobiliui geriausių ir tinkamiausių, bet tuo pačiu nenori ir nepermokėti. Kadangi vasarinėmis padangomis internetu prekiauja nemažai prekybinių platformų Beepunkt.lt iš jų išsiskiria būtent kainomis. Vasarinės padangos Beepunkt.lt parduotuvėje-  internetu yra siūlomos mažesnėmis kainomis norint išlaikyti maksimalią konkurenciją internetinėje erdvėje. Todėl ieškanti vasaros sezonui padangų savo automobiliui tikrai ras tinkamiausias su maksimalia kokybe ir žinoma – pigiau.

Nesvarbu kokių matmenų padangų vasarai internetu ieškote: R15, R16, R17, R18, R19 ar kitokio diametro, Beepunkt.lt rasite tai ko ieškote bet kokiu laiku, dieną, metų laiku.

Taupumas dar niekam nesutrukdė. Automobilių nuoma Vilniuje

Taupumas. Planuojantys pasinaudoti automobilių nuoma sostinėje ne visada randa būdų, kurie padėtų sutaupyti. Žinoma, patirtis susikaupia naudojantis nuomos paslaugomis, tačiau, kam bandyti savo kailiu, jei galima susipažinti su galimais variantais.

Taupumas

taupumas nuomojant

Taupumas atsiranda ne tada kai Jūs to užsinorite. Tai galima daryti ir savęs neįspraudžiant į kampą dėl išlaidų. Renkantis automobilį nuomai naudinga palyginti kainas, kurias galima rasti nuomos tarpininkų puslapiuose. Arba, pasirinkus kelis nuomos punktų įkainius, nesudėtingai kainas galima palyginti ir patiems. Tokiu būdu išsinuomosite automobilį Jums priimtina kaina.

Automobilio draudimas

Naudinga žinoti, kad ne visų auto nuomos punktų automobiliai yra apdrausti. Taip elgiasi jaunos ir mažiau klientų turinčios bendrovės. Užsukus į tokio punkto patalpas sužinosite, kad nuomojamai mašinai teks įsigyti ir draudimą už papildomą kainą. O koks verslas yra be pelno siekio, todėl nereiškia, kad nuomojamam automobiliui perkamas draudimas bus toks pat, kaip ir visų draudimo bendrovių.

Sąlygos dėl kuro bake

Greičiausiai sutiksite, kad patogiausia yra Vilniuje išsinuomoti automobilį su pilnu kuro baku ir su tokiu pat sklidinu jį grąžinti. Bet naudinga pabrėžti, kad tokias sąlygas taiko ne visi nuomos punktai. Kituose galima rasti auto nuomą su transportu pustusčiais kuro bakais. Tikėtina, kad taip elgiasi bendrovės, kurios „žaidžia” degalų sąskaita, kai bandoma įpiršti įpylimo paslaugą kitokia kuro kaina. Bet, jei nusprendėte pasinaudoti šios bendrovės nuomos paslaugomis, teks sutikti ir su visomis jos siūlomomis nuomos sąlygomis.

Nuomos užsakymas ankščiau

auto nuoma vilnius

Nereikia pamiršti, kad sostinėje automobilių nuomos poreikis yra didžiausias, todėl ieškantiems nuomos paslaugų tą pačią dieną gali tekti labai nusivilti. Taip, galima atrasti ir mašiną nuomai, bet esant įspaustiems į kampą yra įperšamos ir kitos, papildomos paslaugos, kurių renkantis iš ankščiau tikrai nesirinktumėte.

Pasidomėkite amžiaus ribojimais

Naudinga žinoti, kad yra nuomos punktų, kurie turi savo taisykles 23-24 metų nesulaukusiems asmenims. Todėl neturintys nustatyto amžiau auto nuomai sostinėje išleis daugiau. Todėl naudinga pasvarstyti, ar nebūtų naudingiau, kad automobilį Vilniuje užsakytų vyresnis asmuo.

Skaičiuojami nuvažiuoti kilometrai

Dažniausiai, naujų automobilių nuomą besinaudojantys klientai yra informuojami, kad yra numatytas dienos kilometrų limitas. Jis neleidžia nuvažiuoti daugiau, o viršijus kilometrų kiekį, papildomas mokestis yra skaičiuojamas kone kaip už taksi paslaugą.

Būna ir kitokių mokesčių nuomai

Papildomus mokesčius už automobilio nuomą Vilniaus nuomos punktai skaičiuoja pristatant automobilį pavėluotai ar ne toje vietoje, kuri buvo sutarta. Todėl, prieš pasirašydami sutartį susipažinkite su visomis sąlygomis.

Automobiliu nuoma Vilniuje – Proautonuoma.lt